Şanlıurfa Harran Masaj Salonu Zuhal

Sağlık alanında birçok hastalık için birçok faydası bulunan masaj uygulamalarının, aynı şekilde, yapılmaması gereken hastalık durumları da bulunmaktadır. Şanlıurfa harran masaj salonu Akut yaralanma durumlarında, iç kanamayı artırabileceği ve kas liflerinin zarar görmesine neden olabileceği için yapılmaması gerekecektir. Uygulama teknikleri dokuların ısınmasını sağlamaktadır. Akut yaralanmalarda ise uygulama teknikleri ve sıcak uygulamalar yapılmamalıdır. Harran masaj salonu

Akut yaralanmalar sonucunda, kas liflerinde kopmalar, tendon kopmaları, kas fıtıkları, kemik kırılmaları, doku iç kanamaları olabileceği için yapmaktan kaçınılmalıdır. Damar hastalıkları ve damar yapısı bozukluğu bulunduğu durumlarda masaj uygulamaları sakıncalıdır. Toplardamarlarda pıhtı bulunması durumunda uygulamalar yapıldığında hayati tehlike durumları yaşanabilir. Şanlıurfa harran masaj salonu .

Vücutta görülen çeşitli enfeksiyon durumlarında, deri üzerinde döküntü ve tanımsız kızarıklar meydana gelebilmekte ve bu durumlarda uygulanması zorunludur. Deri üzerinde meydana gelen yanıklar, kesici veya delici alet yaralanmaları, çeşitli cilt hastalıkları, böcek ısırıkları gibi durumlarda yapılması sakıncalıdır. Sağlıklı olabilmek için yapılan masaj uygulamaları, iltihaplı romatizma hastalıklarında, şiddetli ağrılar hissedildiğinde yapılması sakıncalı görülmektedir. Hamilelik dönemlerinde ise sadece, baş, el ve ayak bölgelerine yapılması uygundur.