Şanlıurfa Viranşehir Mutlu Son Masaj Tünay

yapmak bebeğin kendini güvenli hissetmesini sağlayarak sakinleştiren bir etki de bulunduğunu belirten Medical Center uzmanı Doktor Tayyar Vardar şöyle söyler: “Bebeklerin doğumdan itibaren en gelişmiş duygusu dokunma duygusudur. Şanlıurfa viranşehir mutlu son masaj Bebeklerdeki dokunma duygusunu geliştirmek için en iyi yol da masaj yapmaktır. Bebekler bütün her şeyi dokunarak keşfeder. Anladıkları tek sevgi dili olan dokunuştur. Viranşehir mutlu son masaj

Bundan dolayı bebeğinizi daha iyi tanımak ve onunla sevgi dolu, mükemmel bir ilişki kurmak için ona masaj yapmanız kendini güvende hissetmesini sağlamanın yanı sıra sakinleştirici etkisi yaratır. Bundan başka etkili bir yöntem de bağırsak hareketlerini artırmasını sağlayarak gaz çıkışını kolaylaştırır ve kabızlığı önler. Kas, iskelet ve sinir uyumu sağlayarak oturma, emekleme ve yürümenin daha çabuk olmasına yardım eder. Şanlıurfa viranşehir mutlu son masaj . Doğal bir ağrı kesici olan Endorfin hormonu salgısını arttırır ve boğaz, karın, diş, kulak ve aşı sonrası ortaya çıkan ağrıların azalmasına yardım eder.

Bu nedenle bebeğinize doğduktan belli bir müddet sonra hafif ama etkili olan teknikler uygulayarak daha rahat bir yaşam sunmanız mümkündür.